ASOCIACE OBČANSKÝCH PORADEN

Poradenství při odvrácení exekuce a v zadlužení: dluhy.obcanskeporadny.cz

Asociace občanských poraden - AOP - vznikla v roce 1997. V současné době sdružuje 40 poraden v 83 místech v ČR. Na problematiku zadlužení se zaměřuje a odbornou pomoc ZDARMA poskytne 38 poraden v zadlužení a při odvracení exekuce v celé ČR.

Cílem AOP je rozvíjet síť občanských poraden a podporovat je v poskytování odborné, nezávislé a nestranné pomoci ZDARMA a doporučení na pobočkách v 18 právních oblastech. Projekt dluhy.obcanskeporadny.cz je součastí celého projektu a zaměřuje se na poradenství, pomoc ZDARMA, školení a osvětu v oblastech zadlužení, předlužení, exekuce a finanční gramotnosti. Na stránkách naleznete články / odpovědi na nejčastěji pokládané otázky, doporučení i zprávy o činnosti AOP.


V roce 2018 poradenství v zadlužení a při zastavení a odvracení exekuce poskytuje více jak 38 poboček:Občanské poradny projektu "Finanční gramotnosti"

Projekt má podporu Československé obchodní banky, Poštovní spořitelny a Magistrátu hl.m. Prahy. Cílem podpory projektu je zajistit nezávislost na finančních produktech a to i v případech, kdy se doporučení klientům poradny mohou dostat do střetu se zájmy Partnerů projektu.

KONTAKTY NA JEDNOTLIVÉ POBOČKY AOP

Po rozkliknutí NADPISU / LINKU přejdete na AKTUÁLNÍ přehled poraden. Vyhledejte poradnu, kterou máte nejblíže a rozklikněte její link - zobrazí se adresa, telefonní kontakty a otevírací hodiny poradny.

Blíží se exekuce?

20
07

Jak poznat, kdy se exekuce blíží? Zaplatili jste všechny splátky? Máte více půjček z více zdrojů?

Odklad / zastavení exekuce

13
07

Odložit exekuci je možné - úspěšnost odložení / zastavení exekuce není malá, dosahuje téměř 80%

Konsolidace půjček

23
08

Právní pomoc může zastavit exekuci. V AOP se poraďte, kde/jak zahájit oddlužení např. konsolidací půjček